O nas

Home / O nas

MT-SYSTEM

Jesteśmy polską firmą handlowo-usługową działającą w branży grzewczej i sanitarnej od roku 1997.

Kompetencje, partnerstwo, odpowiedzialność, rzetelność i jakość usług – to wartości, którymi  kierują się wszyscy nasi pracownicy na każdym z etapów realizacji współpracy z Klientem.

Długoletnie doświadczenie oraz specjalistyczne zaplecze techniczne, które posiadamy pozwalają nam realizować usługi na najwyższym poziome. Jesteśmy specjalistami w zakresie urządzeń i rozwiązań, które proponujemy naszym Klientom. Zaufało nam bardzo wielu Klientów indywidualnych i firm.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem m.in. firm: Buderus (kotły c.o. grzejniki, pompy ciepła, kolektory słoneczne i inne), Heitz (Skwiercz Instal – kotły c.o. na paliwa stałe), CHT (kotły c.o. na paliwa stałe), Inwater (uzdatnianie wody, filtry do wody, zmiękczacze, odżelaziacze i inne).

Prowadzimy także działalność handlową. Istnieje więc możliwość zakupu wyłącznie urządzeń bez konieczności korzystania z naszych usług. Jeśli poszukujecie Państwo do swoich domów i mieszkań dobrej jakości kotłów c.o., grzejników, grzejników łazienkowych, pomp ciepła, filtrów do wody oraz innych elementów instalacji,  zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zapytania poprzez „Formularz Kontaktowy” lub bezpośredni zakup w naszym sklepie internetowym.

Zespół MT-System

Specjalizujemy się w następujących usługach:

  • Profesjonalne doradztwo techniczne (w tym wyceny wg. projektów)
  • Wykonawstwo nowoczesnych i energooszczędnych instalacji centralnego ogrzewania
  • Wykonawstwo instalacji wodno-kanalizacyjnych
  • Serwisie urządzeń grzewczych
  • Usługi specjalistyczne

Więcej informacji o specyfice i portfelu naszych usług znajdą Państw w zakładce „Usługi”.